PRACA DLA DIAGNOSTY

dla diagnostów

PRACA DLA DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „LEMAR” w Gdańsku zatrudni młodą, energiczną osobę na stanowisko diagnosty samochodowego.

Zakres obowiązków:

· wykonywanie badań technicznych pojazdów
· profesjonalna i uprzejma obsługa klientów
· wystawianie faktur i paragonów
· ustawianie zbieżności
· obsługa klimatyzacji
· dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

· pracę na pełen etat
· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· stałe wynagrodzenie plus system premiowy
· pracę w młodym, przyjaznym zespole
· wsparcie ze strony doświadczonych kolegów
· sprawne wdrożenie i przygotowanie do pracy

Wymagania:

· pełen komplet uprawnień (może być osoba bez wcześniejszego doświadczenia na stanowisku diagnosty samochodowego)

· umiejętność pracy w zespole

· zaangażowanie

· wysoka kultura osobista

· bardzo dobra komunikacja z klientem

Zgłoszenia zawierające CV  prosimy przesyłać na adres: info@lemar.gda.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy „LEMAR” s.c. ul. Milskiego 1, 80-809 Gdańsk i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. poz. 133 poz. 883 z późn. zm.)

Kontakt

Ośrodek Szkolenia LEMAR ul. Milskiego 1, 80-809 Gdańsk

58 306 46 02

Godziny otwarcia:

pon. - pt.: 07:00 - 15:00

info@lemar.gda.pl